cheeping ترکیه انتقال کارگران کردستان ارتش ترکیه

cheeping: ترکیه انتقال کارگران کردستان ارتش ترکیه بین الملل عراق ترکیه

گت بلاگز فضای مجازی تصاویر + این مسافران کوچولو زوجی را شوکه کردند

در این خبر با زوجی آشنا می شوید که بعد از 17 سال انتظار صاحب 6فرزند شدند.

تصاویر + این مسافران کوچولو زوجی را شوکه کردند

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛بچه دار شدن از آرزوهای هر زوجی است و بعضی از زوج های جوان بنا بر دلایل متفاوت یا کلا فرزند دار نمی شوند ویا دیر فرزند دار می شوند.
به تازگی زوجی در نیجریه بعد از سال ها تلاش جهت فرزند دار شدندموفق شدند بعد از 17 سال در حالی که امیدی به درمان نازایی زن نبود در کمال تعجب صاحب 6 فرزند شوند.
خانم و آقای “تایوو” سالها در حسرت داشتن یک فرزند و ادامه زندگی با اعضای خانواده ای کامل زندگی می کردند که در نهایت صمیم می گیرند تا به عنوان آخرین تلاش به یکی از مراکز مشهور در شهری دورتر از محل زندگیشان سفر کنندو همین امر زندگی آنها را متحول ساخت.
جریان از این قرار بود که سال گذشته آقای “تایوو” به طور کاملا تصادفی مطلع شد که مرکزی در شهر ویرجینا در حال بررسی و آزمایش روش های درمان نازایی روی زوجین نابارور است ، با همسرش صحبت کرد تا او را جهت سفر راضی کند.
در نتیجه مرکزی که محل مطالعات مربوط به پرسشها نازایی و ناباروری بود آنها را پذیرش و درمان را شروع کرد و بعد از مدتی آزمون باردار ی همسر آقای “تایوو” مثبت شد و این زوج را در حیرت فرو برد.
بعد از چند روز زمانی که جهت شنیدن صدای قلب جنین به مرکز رفته بودند دکتر حیرت زده به آنها گفت که صدای قلب 4 جنین را می شنود و بعد چند وقت که برا ی معاینه به این مرکز مراجعه می کنند متوجه می شوند که به جا ی4 قلب صدای 6 قلب به گوش می رسد.
سرانجام در هفته ی 30 بارداری وقت وضع حمل همسر آقای “تایووو” فرا رسید و زوجی که 17 سال ناتوان از فرزند دار شدن بودند 6 قلوهای خود را جهت نخستین بار دیدند.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: زندگی | فرزند | مرکزی | 6 قولو | زایمان عجیب | فرزندان | زایمان بعد از 17 سال |

تصاویر + این مسافران کوچولو زوجی را شوکه کردند

تصاویر + این مسافران کوچولو زوجی را شوکه کردند

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog