cheeping ترکیه انتقال کارگران کردستان ارتش ترکیه

cheeping: ترکیه انتقال کارگران کردستان ارتش ترکیه بین الملل عراق ترکیه

گت بلاگز فرهنگی هنری در فعالیت‌های قرآنی نیازمند حرکت جهادی هستیم

امروزه ما در فعالیت‌های قرآنی نیازمند حرکتی جهادی هستیم که باید از همین مسابقه های قرآنی شرکت اوقاف و امور خیریه شروع کنیم.

در فعالیت‌های قرآنی نیازمند حرکت جهادی هستیم

به گزارش خبرنگار حوزه قرآن و عترتگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ صبحگاه امروز حجت السلام سیدمصطفی حسینی، مدیر مرکز امور قرآنی شرکت اوقاف و امور خیریه و دبیر ستاد عالی سی وچهارمین دوره از مسابقه های قرآنی و یدالله مشهور معاونت موسسه اتحادیه تشکل های قرآن و عترت کشور به نقد و بررسی این دوره از مسابقه های قرآنی کشور و دلایل عدم حضور مؤسسات پرداختند.
مشهور در ابتدای مراسم ضمن بیان عدم حضور حسن محمدی مدیر عامل اتحادیه​ تشکل های قرآن و عترت در این نشست در خصوص ٱفت کیفیت برگزاری مسابقه های قرآنی در کشور گفت: ما باید در خانواده ها شور و شوقی ایجاد کنیم تا بلافاصله برگزاری مسابقات، عامل تحرک ترویج قرآن در خانواده ها شود.

عبارات مهم : مسابقه

وی در ادامه بیان کرد: یکی از مطالبات مقام معظم رهبری، نهادینه کردن قرآن در خانواده ها است که امر برگزاری مسابقه های قرآنی می تواند بهانه ای جهت ساختن فرهنگ این امر باشد.
مشهور با بیان اینکه بسیاری از مؤسسات به علت نداشتن هزینه به مسابقه های قرآنی نرسیدند، با مقایسه برپایی مسابقه های فرهنگی هنری با قرآنی اظهار داشت: ما از برگزاری مسابقه های قرآنی خرسندیم که برگزار می شود، ولیکن کیفیت حضور افراد نسبت به هزینه هایی که صرف می شود باید زیاد باشد. قصد نقد به دیگر جشنواره ها ندارم، ولی در واقع همان طور که هر روزه شاهد رشد فستیوال های فیلم در کشور هستیم باید امر مسابقه های قرآنی را هم در نظر بگیریم و انتظار می رود که سرمایه بیشتری را متولیان قرآنی جهت این عرصه در نظر بگیرند. امروزه ما در فعالیت های قرآنی نیازمند حرکتی جهادی هستیم که باید از همین مسابقه های قرآنی شرکت اوقاف و امور خیریه شروع کنیم.

در حال تکمیل…

واژه های کلیدی: مسابقه | برگزاری | مسابقات | خانواده | مسابقات | مسابقات قرآنی | سازمان اوقاف | قرآن

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog