cheeping ترکیه انتقال کارگران کردستان ارتش ترکیه

cheeping: ترکیه انتقال کارگران کردستان ارتش ترکیه بین الملل عراق ترکیه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کن استقلال تا 2022 , گزارش برنامه نود(96.09.07)

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته علاوه بر نگاه به بازی‌های هفته اخیر لیگ برتر، مصاحبه‌ای با هافبک ازبکستانی استقلال داشت. 

کن استقلال تا 2022 , گزارش برنامه نود(96.09.07)

گزارش برنامه نود(96.09.07)؛کن استقلال تا 2022

عبارات مهم : ایران

عادل فردوسی پور در برنامه این هفته علاوه بر نگاه به بازی های هفته اخیر لیگ برتر، مصاحبه ای با هافبک ازبکستانی استقلال داشت.

به گزارش ورزش سه، برنامه نود دوشنبه شب(بیست و نهم آبان ماه) از ساعت 22:40 شروع شد که در آن مسابقه های لیگ برتر در هفته دوازدهم و داوری های پُر اشتباه آن مورد بررسی قرار گرفت؛ گفت وگو با سرور جپاروف، هافبک استقلال و آرزوی او جهت بازی در جام جهانی 2022 بخش خاص این برنامه بود؛ همچنین علی دایی، سید سیروس پورموسوی، مهدی تارتار و حمید درخشان روی خط این برنامه آمدند و در مورد پرسشها مختلفی صحبت کردند که مشروح آن را در زیر می خوانید:

کن استقلال تا 2022 , گزارش برنامه نود(96.09.07)

* نظرسنجی

« کدامیک از تیم های سید چهار جام جهانی 2018 را جهت همگروهی با تیم ملی کشور عزیزمان ایران ترجیح می دهید؟»؛ مخاطبان برنامه نود می توانند جواب این پرسش را با ارسال یکی از گزینه های «اروگوئه، اسپانیا، انگلیس، پرو، سوییس، کرواسی، کلمبیا و مکزیک» گزینش کنند.

* فردوسی پور با درج تصویرهای و رنکینگ تیم های سید چهارم جام جهانی به بررسی یکی از چهار حریف حریف احتمالی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در این سید پرداخت.

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته علاوه بر نگاه به بازی‌های هفته اخیر لیگ برتر، مصاحبه‌ای با هافبک ازبکستانی استقلال داشت. 

* عادل فردوسی پور از پخش خاص برنامه نود جهت قرعه کشی جام جهانی 2018 از ساعت 17:30 روز جمعه هفته جاری در شبکه سوم سیما خبر داد؛ لوییز فیگو، ستاره سال های نه چندان دور تیم ملی پرتغال که در جام جهانی 2006 هم برابر تیم ملی کشور عزیزمان ایران بازی کرد در کلیپی اعلام نمود در این برنامه حضور خواهد یافت.

* به مناسبت نزدیک شدن سالگرد دیدار خاطره انگیز استرالیا و کشور عزیزمان ایران در ملبورن و افزایش تاریخی تیم ملی کشور عزیزمان ایران به جام جهانی 1998، گفت وگویی با هواداران و خبرنگاران ایرانی و استرالیایی که از نزدیک این مسابقه را تماشا کردند، انجام گرفته بود و پخش شد.

* ترین های هفته سیزدهم لیگ برتر

کن استقلال تا 2022 , گزارش برنامه نود(96.09.07)

– حرکات تکنیکی: حسین ساکی، میثم تیموری، مهدی مهدی پور، کرار جاسم، علی قلی زاده، سینا مریدی، محمدصادق بارانی، رسول نویدکیا، مارینی جونیور، کیوان امرایی، آگوستو سزار، سعید زارع، زبیر نیک نفس، یونس دلفی و حمید بوحمدان.

– تیرک دروازه: محسن فروزان(مقابل پرسپولیس).

– کار تیمی: استقلال خوزستان(برابر پیکان).

– موقعیت از دست رفته: حسین مهربان(مقابل نفت تهران).

عادل فردوسی‌پور در برنامه این هفته علاوه بر نگاه به بازی‌های هفته اخیر لیگ برتر، مصاحبه‌ای با هافبک ازبکستانی استقلال داشت. 

– پاس گل: علی قربانی(برابر گسترش فولاد).

– مهار: وحید شیخ ویسی(مقابل پیکان).

– گل: کرار جاسم(برابر سپاهان).

کن استقلال تا 2022 , گزارش برنامه نود(96.09.07)

* مصاحبه ای اسکایپی با کریگ فاستر، بازیکن سابق تیم ملی استرالیا که در دیدار پلی آف جام جهانی 1998 برابر کشور عزیزمان ایران بازی کرد و اکنون یک خبرنگار شده است هست، انجام گرفته بود؛ او اطراف شرایط فعلی خود، دیدار رفت و برگشت های خاطره انگیز با کشور عزیزمان ایران در سال 1997 و اوضاع تیم ملی استرالیا مسائلی عنوان کرد.

* پارس جنوبی جم 0 پرسپولیس 1

– نکات بازی

پرسپولیس تنها تیمی که مرتکب پنالتی شده است بود، پنالتی داد.

هر 2 پنالتی که پرسپولیس در لیگ و حذفی مرتکب شده است بود، به تیرک خورد.

اولین شکست خانگی پارس جنوبی.

پرسپولیس رکورددار برد در لیگ هفدهم.

* به مناسبت گل نشدن پنالتی محسن فروزان برابر پرسپولیس، آیتمی اطراف تمام تقابل های او برابر سرخ پوشان پخش شد.

* بعد از حواشی زیادی که در اینترنت در مورد شایعه استفاده علیرضا بیرانوند از یک شناسنامه دیگر به وجود آمده بود، گزارشی از محل تولد دروازه بان پرسپولیس و مصاحبه با پدر او پخش شد که پدر بیرانوند بیان کرد فرزندی به نام محمدرضا ندارد و محمدرضا اسم پسر برادر او است.

* فردوسی پور در تصویر العمل به بیانات اخیر علی کریمی مبنی بر اینکه به صحبت های او راجع به تخلفات فدراسیون فوتبال نمی پردازد، عنوان کرد: «تمام ابهامات و پرسشها را کاملا پیگیری و پیگیری می کنیم؛ در آینده اطراف این عنوان بررسی خواهیم کرد و صحبت های خوبی انجام می دهیم.»

* گفت وگوی جذابی با برادران استواری در مروردشت شیراز که تمام هفت نفرشان در فوتبال بودند و در سطح ملی، باشگاهی و استانی بازی کرده اند، انجام گرفته بود و پخش شد.

* استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران 2 گسترش فولاد 0

– نکات بازی

فیروز کریمی در تاریخ لیگ برتر به هیچ تیمی اندازه استقلال نباخته است.

استقلال جهت ششمین بار در این فصل به تیرک دروازه حریفان زد.

فرشید اسماعیلی نخستین بازیکن فصل استقلال که توانسته دبل کند.

اسماعیلی به همراه انصاری با دو گل زده عالی ترین گلزنان فصل استقلال.

گسترش فولاد بدون پیروزی برابر استقلال در تاریخ.

استقلال 6 بازی با شفر یک گل خورده از روی نقطه پنالتی.

استقلال تنها تیمی که هنوز نتوانسته از روی ضربات آزاد و شروع مجدد گل بزند.

* جپاروف: می خوام در جام جهانی 2022 بازی کنم

سرور جپاروف، هافبک ازبکستانی استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفت وگوی حضوری با برنامه نود راجع به قومیت خود اظهار کرد: منطقه ای که در گذشته قوم تاتارها بودند الان در اوکراین هستند ولی به غیر از من بازیکن مشهور دیگری نداشتیم؛ این منطقه قبلا وجود داشته و الان در کشورمان نیست.

او ادامه داد: اوکراین لیگ بسیار خوبی دارد و به سطح اروپایی نزدیک هست؛ ولی راجع به فکر کردن به بازی در تیم ملی این کشور فعلا فکر نمی کنم.

جپاروف در خصوص دربی ازبکستان و شباهت آن به شهرآورد کشور عزیزمان ایران ابراز کرد: بازی دربی ازبکستان تقریبا به دربی کشور عزیزمان ایران شباهت دارد؛ هر زمانی پاختاکارو و بنیادکار که هر دو تیم جهت تاشکند هستند بازی می کنند، حساسیت بالایی دارد؛ هنگامی که من بین این تیم ها جابجا شدم، کلمات بدی شنیدم؛ به خاص هنگامی که دربی ازبکستان برگزار شد.

هافبک ازبک استقلال در خصوص اینکه در سال 2008 با 19 گل زده عالی ترین گلزن لیگ ازبکستان شد، عنوان کرد: آن وقت زیاد بازیکن هجومی بودم و گل می زدم؛ بازیکنان خوبی مثل ریوالدو هم کنارم بودند که می توانستند موقعیت خوبی برایم فراهم کنند؛ پُر افتخارترین بازیکن ازبکستان هستم ولی کسانی را هم داریم که قهرمانی بیشتری داشتند، مثل کاپادزه و نستروف.

او اطراف مقایسه لیگ کشور عزیزمان ایران با لیگ سایر کشورها که در آن بازی کرده هست، گفت: لیگ کشور عزیزمان ایران بسیار قدرتمند است و بازیکنان خوب، تیم های با کیفیت و … دارد؛ هنگامی که در کره بازی می کردم زمین های چمن بسیار خوبی در همه جا بود ولی در عربستان هم مثل ایران، زمین های چمن خوب و بد وجود داشت؛ البته در کشور عزیزمان ایران زمین های خوبی هم وجود دارد.

جپاروف در مورد افتخارات زیادی که کسب کرده هست، گفت: اتفاق بزرگ و خوبی برایم هست؛ هدفم بوده که بتوانم تا این اندازه افتخار داشته باشم.

او ادامه داد: نام پسرم رائول است ولی بخاطر کاپیتان سابق تیم ملی اسپانیا این نام را گزینش نکردم و از این اسم خوشم می آمد؛ او 10 سالش است و فوتبال خوبی دارد؛ پسرم در آکادمی بنیادکار بازی می کند و نمی تواند به آکادمی استقلال بیاید؛ خانوادره ام یک ماه بخاطر تعطیلات در کشور عزیزمان ایران بودند و کنارم نیستند.

این هافبک استقلال راجع به اینکه هر لحظه شماره 8 می پوشیده ولی در استقلال این پیراهن در اختیار مجتبی جباری قرار گرفت، اظهار کرد: اتفاق خوبی است و مشکلی وجود ندارد؛ هیچگاه در بیرون از کشورم با شماره 8 بازی نکردم.

جپاروف در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه حسرت بازی در اروپا را می خورد یا نه، گفت: می خواستم در اروپا بازی کنم ولی فوتبال مثل زندگی است و این جهت من خوب است که در آسیا بازی کردم؛ زمانی که در پاختاکور بودم، با آینتراخت آلمان هم تمرین کردم و آنها میل به به عقد قرارداد داشتند ولی کلوب پاختاکور اجازه نداد به این تیم بروم.

او تصریح کرد: هدفم رفتن به لیگ اروپایی بود چون خیلی تمرین کردم و وقت زندگی ام را جهت فوتبال گذاشتم و قصد داشتم در عالی ترین تیم های اروپایی بازی کنم و عناوین زیادی به دست بیاورم که رخ نداد.

هافبک ازبکستانی استقلال با بیان اینکه احساس و شرایط جسمانی خوبی دارم، ابراز کرد: می توانم 90 دقیقه بازی کنم و در دیدار قبل هم این را نشان دادم؛ اگر مربی تازه تیم ملی ازبکستان از من بخواهد دوباره به تیم ملی می روم و خیلی هم خوشحال می شوم؛ 35 سالم است و شاید بتوانم در جام جهانی 2022 بازی کنم چون هیچ مشکلی ندارم؛ رایان گیگز در 39 سالگی فوتبال بازی می کرد؛ من مسئله ای با بازی کردن ندارم.

جپاروف تصریح کرد: خوشحال هستم که به لیگ کشور عزیزمان ایران آمدم؛ یک ایجنت در شبکۀ اجتماعی فیس بوک به من پیغام داد و من بخاطر تجربیات بهتر به لیگ کشور عزیزمان ایران آمدم؛ در آن وقت اتفاق خوب و خوشایندی جهت من بود.

او اطراف اینکه قصد داشت بخاطر کرانچار در سپاهان بماند، گفت: آقای کرانچار مربی بسیار خوب و حرفه ای است و ذهنیت بسیار خوبی دارد ولی من با کلوب استقلال قرارداد داشتم و باید برمی گشتم؛ اینکه گفته بودند اگر اجازه بازی در سپاهان ندهند درست نیست و حقیقت ندارد.

هافبک استقلال راجع به اینکه مقطعی در این تیم نیمکت نشین شده است بود، اظهار کرد: شاید سرمربی تصمیم گرفته بود روی نیمکت بنشنیم؛ 25 بازیکن در تیم داریم که آنها هم نیاز به بازی کردن دارند؛ شاید بعضی وقت ها زمین مسابقه خوب نباشد و بعضی مربیان به علت شرایط آن مسابقه و زمین بازیکنان را عوض کردن دهند.

جپاروف در خصوص جایگاه آخر فصل استقلال می گوید: می توانیم جزو مدعیان قرار بگیریم؛ ما تیم بسیار خوبی داریم؛ بازیکنان با تجربه ای داریم که در تیم ملی بوده اند و از پتانسیل بالایی برخوردار هستیم؛ وقت های زیادی جهت گلزنی داریم و فکر می کنم بهتر می شویم و جهت آینده پیشرفت می کنیم.

او در پاسخ به پرسش سرسخت ترین فوتبالیست ایرانی گفت: هیچکس را یادم نمی آید.

جپاروف در مورد نرفتن ازبکستان به جام جهانی عنوان کرد: شاید خوش شانس نبودیم چون فقط یک گل کم آوردیم و به همین خاطر جام جهانی را از دست دادیم؛ بازی ما با قطر، آنها کاملا طبیعی بازی کردند و اتفاقی رخ نداد ولی می توانم بپرسم بازی کشور عزیزمان ایران و سوریه هم به همین شکل بود؟؛ امسال شانس خوبی جهت رفتن به جام جهانی داشتیم و در دستمان بود ولی دیدار با چین را باختیم و کره به جای ما به جام جهانی رفت؛ رویای مردم ازبکستان رفتن به جام جهانی بود.

هافبک استقلال یادآور شد: لیگ کشور عزیزمان ایران بازیکنان خوبی دارد ولی نمی توانم نام آنها را بگویم و اسامی یادم نیست؛ آنهایی که در تیم ملی بازی می کنند بازیکنان بسیار خوب و بزرگی هستند و ملی پوشان کشور عزیزمان ایران با من هم رده هستند(با خنده).

او اطراف حضور شفر در استقلال ابراز کرد: ایشان می خواهند تلاش کنند عالی ترین تیم را بسازند؛ آمدند به استقلال تا این تیم را به بالاترین سطحش برساننند؛ جهت بازشگاه، بازیکان و خود آقای شفر و از همه مهم تر تماشاگران این اتفاق خوب است.

جپاروف اضافه کرد: الان 16 امتیاز داریم و بالای جدول 27 امتیاز دارد؛ 16 بازی تا آخر فصل است و شانس زیادی داریم تا بتوانیم عالی ترین جایگاه را در جدول کسب کنیم؛ می توانیم جزو سه تیم بالای جدول شویم.

او اظهار کرد: همسرم ورزشکار نیست؛ خودم در کودکی ژیمناستیک کار بودم و پنج سال این رشته را ادامه دادم.

هافبک استقلال تاکید کرد: فعلا راجع به خداحافظی از فوتبال فکر نمی کنم چون می خواهم در جام جهانی بعدی باشم و 5 سال دیگر بازی کنم؛ جهت دور بعد انتخابی جام جهانی با کشور عزیزمان ایران در یک گروه نیستیم.

جپاروف با ابراز امیدواری جهت تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 گفت: امیدوارم تیم ملی کشور عزیزمان ایران در گروه خوبی بیافتد و جهت کشور عزیزمان ایران آرزوی موفقیت دارم؛ به نظرم بهتر است کشور عزیزمان ایران در جام جهانی با تیم های کوچک تر همگروه شود.

* گزارشی از عملکرد لژیونرهای ایرانی طی یک هفته اخیر پخش شد.

* کارشناسی داوری با خداداد افشاریان

– پارس جنوبی و پرسپولیس

برخورد بازیکن پارس جنوبی با مهاجم پرسپولیس پنالتی نبود و داور تصمیم درستی گرفت.

بیرانوند در محاسبات خود اشتباه می کند و پای صالحی که سریعتر توپ زده بود را گرفت که به همین علت پنالتی درست اعلام شد.

وظیفه داور چهارم بود به پانادیچ، مربی دروازه بانان پرسپولیس بگوید بعد از اخراج از کنار زمین به بیرون برود.

قبل از گل پرسپولیس، کامیابی نیا هیچ خطایی روی مدافع پارس جنوبی انجام نداد.

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران و گسترش فولاد

کمک داور دوم در اعلام آفساید جپاروف تصمیم اشتباهی گرفت.

* پورموسوی: از تارتار شکایت کردم

سید سیروس پورموسوی، سرمربی فولاد خوزستان در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: در مجموعه بزرگ فولاد یکدلی و همدلی موجب شده است کارمان را پیش ببریم؛ مجموعه دانشگاهی و تحصیل کرده ای در مدیریت، اعضای هیأت مدیره باشگاه، کادر فنی تمام رده های سنی، مجموعه تیمی، کارمندان، هواداران و … فولاد وجود دارد و با برنامه و اهدف از پیش تعیین شده است کارمان را پیش می بریم و توانستیم دو برد با ارزش و فنی به دست بیاوریم که به این مهم کم توجهی شده است است.

او اطراف شایعه وجود یک بطری زرد رنگ در دروازه فولاد در نیمه دوم بازی با ذوب آهن گفت: اگر راجع به نیمه اول حرف بزنیم که ما دیر به ورزشگاه رسیدیم و حتی فرزند ها وقت نگاه کردن چمن را نداشتند؛ در مورد نیمه دوم اینکه حامد لک با دو، سه دقیقه تاخیر وارد زمین شد و تمام عوامل در زمین بودند؛ اگر حامد لک چیزی در دستش بود که همه می فهمیدند؛ ورزشگاه نقش دنیا مدرن است و دوربین های مدار بسته وجود دارد؛ اگر از اعضای کادر فمی، بازیکن و عوامل ما چنین چیزی به دروازه برده شده است نشان دهند؛ ما کاملا این عنوان را تکذیب می کنیم.

پورموسوی تصریح کرد: در هفته نهایی فصل قبل با اینکه پنج بازیکن را نداشتیم ولی جوانمردانه و با شرف بازی کردیم که موجب شد صبا شکست بخورد و از لیگ برتر سقوط کند؛ آن روز جهت پاکی فوتبال جنگیدیم و این پرسشها حاشیه ای که راجع به تیم ما گفته می شود قبول نداریم.

سرمربی فولاد در خصوص بیانات مهدی تارتار راجع به او گفت: ایشان یک سری اتهاماتی زده که به همین علت از طریق دادگاه فرهنگ و رسانه شکایت کردیم؛ از حق خودمان و مردم خوب خوزستان نمی گذریم.

او تاکید کرد: هر لحظه تلاش کردیم با اعتقاد قلبی وارد زمین شویم؛ مطمئن باشید به دنبال فوتبال پاک هستیم.

پورموسوی خطاب به تارتار گفت: اگر اتهامات خود را ثابت نکردید باید جوابگو باشید؛ مطمئن باشید در هر مجمعی بخواهند حضور خواهم یافت و به پاکی فوتبال و مردم خوزستان هم اعتقاد دارم.

* تارتار: بازیکنان ما را ترساندن کردند

مهدی تارتار، سرمربی پارس جنوبی جم در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود اظهار کرد: کارهایی که مورد نیاز بوده را انجام دادم و قصد حرف زدن نداشتم؛ اگر بنابر شکایت هست، ما باید از آقای پورموسوی شکایت کنیم که از کلمه گستاخانه استفاده کرده ولی ما شکایتی نکردیم.

او ادامه داد: راجع به اتفاقاتی که قبل از بازی با فولاد رخ داده بود، در کمیته اخلاق گزارش دادیم؛ از دوستان نزدیک آقای پورموسوی با بازیکنان ما تماس گرفته بودند و گفته اند اگر بازی کنید مصدوم می شوید؛ آن فرد ارتباط تنگاتنگی با آقای پورموسوی دارد و به سه، چهار بازیکن ما این مسئله را گفته بودند.

سرمربی پارس جنوبی اضافه کرد: مگر آن شخص علم ماوراء دارد که بازیکن ما مصدوم می شود؟ حالا یک سری صحبت ها را نمی خواهم در رسانه مطرح کنم؛ چند بازیکن ما در اهواز زندگی می کنند و حتی ترساندن هم شده است اند؛ بازیکن از وحشت خانواده اش حرفی در رسانه ها نمی زند ولی آن بازیکنم که در اهواز زندگی نمی کند می تواند این پرسشها را بگوید.

* آنالیز برنامه نود راجع به پنالتی گرفتن های مظاهری طی فصول اخیر بود که او در تاریخ لیگ برتر که بازی کرده توانسته هشت بار پنالتی بازیکنان را بگیرد؛ در این بخش عنوان شده است مظاهری با حرکتی زیگزاگی به سمت پنالتی ها شیرجه می برد، او ابتدا به یک طرف حرکت می کند تا بازیکن ضربه خود را به جهت مخالف او بزند و بعد پرش خود را انجام می دهد.

* استقلال خوزستان 1 پیکان 0

– نکات بازی

اولین پیروزی استقلال خوزستان برابر پیکان.

نخستین برد تاریخ ویسی برابر پیکان پیکان.

* پدیده 3 نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران 1

– نکات بازی

پیروزی پدیده بعد از پنج هفته نبردن.

نفت بدون پیروزی در 11 بازی اخیر خارج از خانه.

اولین پیروزی پدیده برابر نفت در تاریخ لیگ برتر.

* کارشناسی داوری

– صنعت نفت آبادان و سپاهان

تصویر خیلی واضح نشان نمی دهد ولی به نظر می رسد پنالتی صنعت نفت به درستی اعلام شد.

قبل از گل سوم صنعت نفت، روی پریرا اشتباه رخ داده بود و داور تصمیم درستی داشت.

– ذوب آهن و فولاد خوزستان

حمام با زدن پشت پا به جانفزا مرتکب پنالتی شد و تصمیم داور درست بود.

یک بازیکن از هر دو تیم در وقت پنالتی سریعتر حرکت کردند که به علت فاحش نبودن عدم تکرار پنالتی صحیح بود.

اخطار به لک و محمدزاده در درگیری درست بود.

– پدیده و نفت تهران

خلعتبری در آفساید نبود و کمک داور تصمیم اشتباهی گرفت.

آل کثیر روی جلالی راد اشتباه کرد در حالی که دروازه بان پدیده روی خط توپ را جمع کرده بود.

کمک داور در اعلام گلی که جهت نفت آفساید اعلام شد، تصمیم درستی داشت.

* تراکتورسازی 2 سپیدرود 1

– توصیه بازی

اولین برد تراکتورسازی در وقت محرومیت کیانی.

* سایپا 1 مشکی پوشان خراسان 0

– نکات بازی

سیاه جامگان بدون برد برابر سایپا.

سیاه جامگان هفت بازی و یک گل زده از روی نقطه پنالتی.

* حمید درخشان، سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران در مصاحبه تلفنی با برنامه نود تاکید کرد آیا باید بین تیم آنها و استقلال و پرسپولیس جهت رفتن به لیگ قهرمانان آسیا تبعیض قائل شوند چراکه اگر بدهی آنها 20 میلیارد تومان بوده، سرخابی ها بیش از 200 میلیارد تومان بدهی دارند.

* گفت وگویی ضبط شده است با ایرج قلیچ خانی، پیشکسوت فوتبال کشور عزیزمان ایران و سرمربی تیم ملی جوانان که اکنون شرایط جسمانی مطلوبی ندارد پخش شد؛ او در این مصاحبه بیان کرد علی کریمی صحبت های درستی راجع به نحوه مدیریت فوتبال کشور عزیزمان ایران داشته است.

* آیتمی خاص زنده یاد مرحوم جاوید جهانگیری، پیشکسوت فوتبال گیلان که چهارم آذرماه 96 از دنیا رفته تخصیص داده شده است داشت.

* کارشناسی داوری

– تراکتورسازی و سپیدرود

خطای پنالتی روی حسین ابراهیمی به درستی گرفته شد.

حسین کعبی به علت زدن توپ به زمین باید اخطار دوم را دریافت می کرد ولی داور این صحنه را ندید.

– سایپا و مشکی پوشان خراسان

سلیمانی به درستی اخطار اول را گرفت.

کارت زرد دوم هم به سلیمانی درست بود چراکه حمله را قطع کرد.

یک پنالتی به سود سایپا بخاطر اشتباه روی رضاوند درست بود.

بازیکن سیاه جامگان به علت خطایی که آغازگر درگیری با قلی زاده بود، باید اخطار می گرفت.

احمدی به علت اشتباه روی قلی زاده باید کارت زرد دریافت می کرد که داور خطایی اعلام نکرد.

* دایی: فدراسیون به قضاوت داوران نظارت ندارد

علی دایی، سرمربی سایپا در گفت وگوی تلفنی با برنامه نود در انتقاد به داوری دیدار تیمش برابر مشکی پوشان اظهار کرد: کرمانشاهی به دنبال نتیجه نگرفتن تیم ما بود و آخر سر هم من را اخراج کرد.

او ادامه داد: کسی در فدراسیون به داوری نظارت دقیقی ندارد؛ باید قضاوت آقای کرمانشاهی را از ابتدا تا آخر ببیند.

سرمربی سایپا راجع به اینکه غلط های داوری عمدی نیست، گفت: این پرسشها را قبول ندارم که مردها می خواهند غلط های داوری را با صحبت های توجیهی بپوشانند ولی داوری ما باید مورد بررسی قرار بگیرد و اجازه ندهند حق تیم ها را بخورند.

* نتیجه نظرسنجی

بیش از یک میلیون و 718 هزار نفر در نظرسنجی این هفته برنامه نود شرکت کردند که زیاد آنها علاقه مند بودند تیم ملی کشور عزیزمان ایران از بین تیم های سید چهار جام جهانی، با پاناما همگروه شود.

برنامه نود این هفته ساعت 02:19 بامداد روز سه شنبه، هفتم آذرماه خاتمه یافت.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | بازیکن | برنامه | فوتبال | استقلال | استقلال | بازیکنان | جام جهانی | فوتبالیست | جام جهانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog